Dramat, żenada, porażka....

• autor: TeoMateoo, 2012-09-09 16:30

Skład: Sopel, Bartnik, Wawro, Halik (65' Habyk), Szczerbicki, Fąfrowicz (60' Kuryś), Semko (89' Majcher), Chrapek, Dacko (58' Rabka), Patroś (58' Łagoda), Głuszko.

Relacja w rozwinięciu...

Kolejna strata punktów na własne życzenie! Jawor prowadził 2:0 i po raz kolejny nie dowiózł korzystnego rezultatu do końcowego gwizdka. Pierwsza bramka dla Jaworu autorstwa gracza z Torek, natomiast druga padła po bardzo ładnej kontrze, gdzie Głuszko wyszedł sam na sam z bramkarzem  i wyłożył piłkę do Dacki, który wpakował ją do siatki. Wydawać mogłoby się, że Jawor nie da wyrwać sobie zwycięstwa, ale nic bardziej mylnego! Od 60 minuty trener gospodarzy zaczął robić zmiany i przetasowywał graczy z pozycji na pozycję. Zawodnicy  grali chaotycznie i mało zorganizowanie. Drużyna gości intensywnie napierała i w końcówce spotkania wbiła naszej drużynie 2 bramki po kuriozalnych błędach w defensywie. Do tego wszystkiego goście nie wykorzystali jedenastki. Scenariusz powtórzył się z meczu w Walawie i Orzechowcach, gdzie w ostatniej minucie tracimy bramkę na wagę 3 pkt !!  Jednym słowem ŻENADA !!!